Uitslagen Den Helder Maastrichtloop

2017

  1. Lopers Vereniging Groenlo 29:12:32
  2. ’t Kon Minder 29:28:16
  3. ZzinN Dementie Contact 33:05:02
  4. Team 101 31:21:25
  5. Takke Ent 33:21:25
  6. Loopgroep 03 34:41:23
  7. Politie Nieuw West Zuid Amsterdam 35:02:52
  8. Leusden Lopers 35:14:37
  9. De Deventerlopers 35:29:23
  10. Team Zaanstreek Kennemerland 35:38:22
  11. Stichting Berghem Tegen Kanker 35:47:32
  12. PV de Quint NWZ 35:55:40
  13. Wannabees 35:58:37
  14. Team Zooitje Ongeregeld 38:12:43
  15. De Henkies 38:19:40
  16. Helden van Zeist 39:21:28

2016

  1. ZzinN dementie contact 28:54:12
  2. De Waterburgers 29:44:24
  3. Lopers vereniging Groenlo 31:14:39
  4. Cassowaries 35:17:50
  5. FP-Ruys Runners 35:33:20
  6. Team Zaanstreek-Kennemerland 35:57:50
  7. 073 Runners 4 Life 36:26:47
  8. ’t Loopt Wel Los 36:52:56

2015

  1. Look Forward gaat voor ZzinN 31h51min58sec
  2. Loopgroep ’03 33h13min58sec
  3. Rotary Runners 34h16min47sec
  4. ’t Loopt wel los 34h27min18sec
  5. Schuberg Philis 35h04min04sec
  6. Team Zaanstreek – Kennemerland 35h50min01sec
  7. PV de Quint (MCA) 36h06min46sec
  8. 50 Stoere Vrouwen 45h26min30sec

2014

  1. Team Hol-Land (Venray) 29h41min07sec
  2. Politie Amsterdam-West (Amsterdam) 31h01min01sec
  3. Team Sherpa (Baarn) 32h32min47sec
  4. Team Den Helder (Den Helder) 34h38min27sec
  5. Manual World Amsterdam (Amsterdam) 35h37min01sec
  6. Team Zaanstreek – Kennemerland (Zaanstad) 35h40min52sec
  7. ’t Loopt Wel Los (Weert) 36h20min41sec
  8. Team Vinkentouw (Den Haag) 36h32min32sec
  9. FP Runners (Den Haag) 37h46min51sec

2013

  1. Politie Amsterdam Watergraafsmeer (Amsterdam) 29h47min19sec
  2. Team Hol-land (Venray) 29h50min39sec
  3. Team 101 (Vlaardingen) 32h37min39sec
  4. Loopgroep ’03 (Haarlem) 33h26min21sec
  5. Dollardstad Runners (Appingedam) 34h03min54sec
  6. Team 1 Den Helder (Den Helder) 34h11min30sec
  7. SEW Eurodrive (Rotterdam) 34h29min59sec
  8. Team Zaanstreek-Kennemerland (Wormer) 35h02min55sec
  9. 425km Run Nea volharding (Purmerend) 36h42min47sec
  10. Beemster Masters (Z.O. Beemster) 37h07min36sec
  11. Nea Albert Heijn XL Team (Purmerend) 37h44min44sec
  12. Team 2 Den Helder (Den Helder) 40h52min21sec

2012

  1. Nea (Purmerend) 32h22min36sec
  2. Team 101 (Vlaardingen) 32h43min48sec
  3. Politie (Amsterdam) 33h04min23sec
  4. Team Zaanstreek-Kennemerland (Wormer) 33h41min53sec
  5. PV “de Quint” (Alkmaar) 35h08min30sec
  6. Vinkentouw (Den Haag) 35h09min00sec
  7. Nea AH XL (Purmerend) 36h16min23sec
  8. SEW Eurodrive (Rotterdam) 36h16min46sec
  9. Pro Voet Lopers (Veenendaal) 37h04min44sec

2011

  1. Team Hol-Land (Venray) 29h37min45sec
  2. Stichting Estafetteloop (Spijkenisse) 31h36min17sec
  3. Vinkentouw (Den Haag) 32h22min58sec
  4. Survival Team Fit (Zeist) 32h26min10sec
  5. Politie Lod. van Deijsselstraat (Amsterdam) 32h28min59sec
  6. KLM Roadrunners 2 (Schiphol) 32h32min49sec
  7. Loopgroep ’03 (Haarlem) 32h59min06sec
  8. KLM Roadrunners 1 (Schiphol) 33h15min53sec
  9. Team Zaanstreek-Kennemerland (Zaandam) 34h28min40sec
  10. Team Kennemerland (Heemskerk) 35h15min43sec
  11. Loopgroep “de Klok” (Egmond aan Zee) 35h18min40sec
  12. Nea’s AH XL Team (Purmerend) 35h34min56sec
  13. Brandweer Flevoland (Lelystad) 36h31min51sec
  14. LOVA (Lopen Op VrijdagAvond) (Beverwijk) 39h12min55sec

2010

  1. Team Hol-Land (Venray) 30h25min00sec
  2. Team Den Helder (Den Helder) 30h46min33sec
  3. Lopital Fit (Oisterwijk) 31h49min49sec
  4. Team Zaanstreek Kennemerland (Stompetoren) 33h22min39sec
  5. FP-Ruys Runners (Den Haag) 34h13min02sec
  6. Loopgroep “de Klok” (Egmond aan Zee) 37h49min22sec

2009

  1. Team Den Helder(Den Helder) 31h40min55sec
  2. Lopital – BSI(Oisterwijk) 32h20min52sec
  3. Running Team Best(Best) 33h57min32sec
  4. Team “de Saen”(Assendelft) 34h47min59sec
  5. Team Zaanstreek-Kennemerland(Wormer) 35h26min38sec
  6. Running Mates(Heemskerk) 35h37min02sec
  7. Loopgroep ’03(Haarlem) 36h09min46sec
  8. Loopgroep “de Klok”(Egmond aan Zee) 36h10min45sec
  9. Neer Voorbij (vh Sunweb.nl)(Rotterdam) 38h16min36sec

2008

  1. Team Albrandswaard (Rhoon) 29h07min20sec
  2. Team Spark (Spijkernisse) 31h50min05sec
  3. Team Den Helder (Den Helder) 32h27min59sec
  4. Lopital-BSI Bomenservice (Zeist) 32h40min35sec
  5. G.P.T. Halverton (Amsterdam) 33h26min20sec
  6. De Eurorunners (Heemskerk) 34h08min06sec
  7. Het Thoffe Team (Maasland) 34h46min32sec
  8. H.C. Jekerdal Marathon 86 (Maastricht) 35h23min44sec
  9. Nea’s Mix Team (Purmerend) 36h10min30sec
  10. Brandweer Lelystad (Lelystad) 36h15min35sec
  11. L.G. Zaanstreek/Kennemerland (Wormer)  37h11min30sec
  12. Loopgroep”de Klok”  (Egmond aan Zee) 37h12min33sec
  13. Team De Saen (Assendelft) 37h48min25sec
  14. LOVA (lopen op vrijdagavond) (Beverwijk) Uitgevallen in Neer

2007

  1. Loopgroep “De Bommelerwaard” (Zaltbommel) 28h38min54sec
  2. NatRes B-Cie (Bergen) 29h01min56sec
  3. Ruys Runners (Den Haag) 31h31min51sec
  4. Lopital Creating Balance in Healtcare (Oisterwijk) 31h37min54sec
  5. Team Spark (Spijkenisse) 32h05min27sec
  6. EleganT Runners (Leiderdorp) 33h10min16sec
  7. Loopgroep ’03 (Haarlem) 34h46min32sec
  8. Nea’s Dream Team (Purmerend) 33h49min18sec
  9. Euro Runners (Heemskerk) 34h05min08sec
  10. Loopgroep Zaanstreek/Kennemerland (Wormer) 34h54min05sec
  11. Sparta Voorburg (Voorburg) 35h22min41sec
  12. Het Thoffe Team (Maasland) 35h23min33sec
  13. Stichting Sportevenementen Heiloo (Heiloo) 35h47min15sec

2006

  1. Nat.Reserve B-Cie 29h51min11sec
  2. A.V.”Maasrunners” 30h20min21sec
  3. R.O.C. Aventus 31h29min18sec
  4. Köhlmann Runners 32h38min40sec
  5. Elegant Runners 32h02min115sec
  6. Team Amak 34h16min22sec
  7. Zaanstreek-Kennemerland 34h16min30sec
  8. Sparta Voorburg 34h26min30sec
  9. Stichting Sportevenementen Heiloo Niet gestart

2005

Geen estafetteloop i.v.m. weersomstandigheden

2004

  1. Team Albranswaard (Rhoon) 27h27min00sec
  2. NatRes B-Cie (Bergen) 30h17min00sec
  3. Nea’s Dreams Girl & Boys (Purmerend) 30h47min00sec
  4. Mooij – Driesen (Zaandam) 32h04min00sec
  5. Euro-Runners (Heemskerk) 33h26min00sec
  6. Ruys Runners (Den Haag) 33h34min00sec
  7. Stichting Sportevenenementen Heiloo (Heiloo) 33h40min00sec
  8. Team Goudapple Goffeng (Deventer) 34h15min00sec
  9. Brandweer Lelystad (Lelystad) 35h45min00sec
  10. Le Champion (Zaanstad) 37h00min00sec
  11. Thor 1 (Roosendaal) 37h25min00sec
  12. Phidippides (Veenendaal) 37h32min00sec
  13. Kohlmann Runners Teasm (Hooglanderveen) Gestaakt
  14. Fun Runners (Hoorn) Gestaakt
  15. Zorggroep Tangenborgh (Emmen) Gestaakt